Продукція > TDK CORPORATION > VLS201612ET-R47N-CA
VLS201612ET-R47N-CA
VLS201612ET-R47N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls201612e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 2A 63 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 63mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 2A 63 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 63mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612ET-R47N-CA VLS201612ET-R47N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls201612e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 2A 63 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
VLS201612ET-R47N-CA VLS201612ET-R47N-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls201612e-ca_en.pdf Power Inductors - SMD 2mm x 1.6mm, -40 to +105 degC, 1.9A, 0.47H, 63mO