Продукція > TDK CORPORATION > VLS201612HBX-3R3M-1
VLS201612HBX-3R3M-1
VLS201612HBX-3R3M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201612hbx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 1.38A 209MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 209mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.33A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.38 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - VLS201612HBX-3R3M-1 - Leistungsinduktivität (SMD), 3.3 µH, 1.57 A, Geschirmt, 1.6 A, VLS-HBX-1 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.3µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.209ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.57A, Sättigungsstrom (Isat): 1.6A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VLS-HBX-1 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612HBX-3R3M-1 VLS201612HBX-3R3M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls201612hbx-1_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.38A 209MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.38 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
VLS201612HBX-3R3M-1 VLS201612HBX-3R3M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls201612hbx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 1.6A 209mOhms Power Circuits
на замовлення 558 шт:
Мінімальне замовлення: 14
VLS201612HBX-3R3M-1 VLS201612HBX-3R3M-1 Виробник : TDK 4073417.pdf Description: TDK - VLS201612HBX-3R3M-1 - Leistungsinduktivität (SMD), 3.3 µH, 1.57 A, Geschirmt, 1.6 A, VLS-HBX-1 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.209ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.57A
Sättigungsstrom (Isat): 1.6A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VLS-HBX-1 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 30 шт:
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.209ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.57A
Sättigungsstrom (Isat): 1.6A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 1.6mm