Продукція > TDK > VLS252008ET-100M-CA
VLS252008ET-100M-CA
VLS252008ET-100M-CA TDK
inductor_automotive_power_vls252008e-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-100M-H
на замовлення 1415 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 410MA 1.232OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.232Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 430mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 410 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-100M-CA VLS252008ET-100M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls252008e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 410MA 1.232OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.232Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 430mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 410 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 410 mA