Продукція > TDK > VLS252008ET-1R0N-CA
VLS252008ET-1R0N-CA
VLS252008ET-1R0N-CA TDK
nductor_automotive_power_vls252008e-ca_en-775902.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.0uH 219mohms 1.35A PWR Wound Automotive
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 970MA 219 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 219mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 970 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-1R0N-CA VLS252008ET-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls252008e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 970MA 219 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 219mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 970 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 970 mA