Продукція > TDK CORPORATION > VLS252008ET-1R0N
VLS252008ET-1R0N
VLS252008ET-1R0N TDK Corporation
VLS252008E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 970MA 219 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 219mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 970 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 970MA 219 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 219mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 970 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-1R0N VLS252008ET-1R0N Виробник : TDK Corporation VLS252008E_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 970MA 219 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 970 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
VLS252008ET-1R0N VLS252008ET-1R0N Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252008e_en-1099270.pdf Fixed Inductors 1.0uH 0.219ohms 1.2A +/-20%