Продукція > TDK > VLS252008ET-1R5N-CA
VLS252008ET-1R5N-CA
VLS252008ET-1R5N-CA TDK
inductor_automotive_power_vls252008e-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 1.5uH 248mohms 1.1A PWR Wound Automotive
на замовлення 1990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 910MA 248MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 248mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 910 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-1R5N-CA VLS252008ET-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls252008e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 910MA 248MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 248mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 910 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 910 mA