Продукція > TDK > VLS252008ET-2R2M
VLS252008ET-2R2M
VLS252008ET-2R2M TDK
VLS252008E_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS252010CX2R2M1
на замовлення 1842 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 840MA 290MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 290mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 770mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 840 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-2R2M VLS252008ET-2R2M Виробник : TDK Corporation VLS252008E_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 840MA 290MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 290mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 770mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 840 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 840 mA