Продукція > TDK CORPORATION > VLS252008ET-3R3M
VLS252008ET-3R3M
VLS252008ET-3R3M TDK Corporation
VLS252008E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 416mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 730mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 416mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 730mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-3R3M VLS252008ET-3R3M Виробник : TDK Corporation VLS252008E_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 700 mA