Продукція > TDK > VLS252008ET-4R7M-CA
VLS252008ET-4R7M-CA
VLS252008ET-4R7M-CA TDK
nductor_automotive_power_vls252008e-ca_en-775902.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH 580mohms 680mA PWR Wound Automotive
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 590MA 580MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 580mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 610mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 590 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-4R7M-CA VLS252008ET-4R7M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls252008e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 590MA 580MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 580mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 610mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 590 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 590 mA