Продукція > TDK CORPORATION > VLS252008ET-4R7M
VLS252008ET-4R7M
VLS252008ET-4R7M TDK Corporation
VLS252008E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 590MA 580 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 580mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 610mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 590 mA
на замовлення 2646 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 590MA 580 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 580mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 610mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 590 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252008ET-4R7M VLS252008ET-4R7M Виробник : TDK Corporation VLS252008E_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 590MA 580 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 590 mA
товару немає в наявності
VLS252008ET-4R7M VLS252008ET-4R7M Виробник : TDK VLS252008E_Series.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 0.58ohms 0.61A +/-20%