Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010CX-1R5M
VLS252010CX-1R5M
VLS252010CX-1R5M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252010cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.9A 86 MOHM SMD
на замовлення 3980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 1.95A 86mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010CX-1R5M VLS252010CX-1R5M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252010cx-1_en-1150041.pdf Fixed Inductors 1.5uH 1.95A 86mOhms Pwr Circuit Inductor