Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010CX-2R2M
VLS252010CX-2R2M
VLS252010CX-2R2M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252010cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.58A 126 MOHM
на замовлення 3774 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 1.68A 126mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010CX-2R2M VLS252010CX-2R2M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252010cx-1_en-1150041.pdf Fixed Inductors 2.2uH 1.68A 126mOhms Pwr Circuit Inductor