Продукція > TDK > VLS252010CX-4R7M
VLS252010CX-4R7M
VLS252010CX-4R7M TDK
nductor_commercial_power_vls252010cx-1_en-1150041.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH 1.1A 235mOhms Pwr Circuit Inductor
на замовлення 3700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)