Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010CX-6R8M
VLS252010CX-6R8M
VLS252010CX-6R8M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252010cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 860MA 372 MOHM
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 0.96A 372mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010CX-6R8M VLS252010CX-6R8M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252010cx-1_en-1150041.pdf Fixed Inductors 6.8uH 0.96A 372mOhms Pwr Circuit Inductor