Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010CX-R47M
VLS252010CX-R47M
VLS252010CX-R47M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252010cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 3.22A 38 MOHM
на замовлення 263 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.47uH 3.42A 38mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010CX-R47M VLS252010CX-R47M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252010cx-1_en-1150041.pdf Fixed Inductors 0.47uH 3.42A 38mOhms Pwr Circuit Inductor