Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010ET-1R5N-CA
VLS252010ET-1R5N-CA
VLS252010ET-1R5N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls252010e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.5A 128MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 128mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.45A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.5A 128MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 128mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.45A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010ET-1R5N-CA VLS252010ET-1R5N-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_vls252010e-ca_en-776267.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.107ohm 1.45A
на замовлення 2000 шт:
VLS252010ET-1R5N-CA VLS252010ET-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls252010e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.5A 128MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A