Продукція > TDK > VLS252010ET-2R2M
VLS252010ET-2R2M
VLS252010ET-2R2M TDK
2041207.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - VLS252010ET-2R2M - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 1.2 A, Geschirmt, 1.3 A, VLS-E Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.19ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.2A
Sättigungsstrom (Isat): 1.3A
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VLS-E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 190 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010ET-2R2M VLS252010ET-2R2M Виробник : TDK 2041207.pdf Description: TDK - VLS252010ET-2R2M - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 1.2 A, Geschirmt, 1.3 A, VLS-E Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.19ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.2A
Sättigungsstrom (Isat): 1.3A
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VLS-E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 195 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
VLS252010ET-2R2M VLS252010ET-2R2M Виробник : TDK Corporation VLS252010E_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 190 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 147 шт:
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 18
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A