Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010ET-3R3M
VLS252010ET-3R3M
VLS252010ET-3R3M TDK Corporation
VLS252010E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 940MA 275MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 275mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 940mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 940 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 940MA 275MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 275mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 940mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 940 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010ET-3R3M VLS252010ET-3R3M Виробник : TDK Corporation VLS252010E_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 940MA 275MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 940 mA