Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010ET-4R7M-CA
VLS252010ET-4R7M-CA
VLS252010ET-4R7M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls252010e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 398MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 398mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 800mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 398MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 398mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 800mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010ET-4R7M-CA VLS252010ET-4R7M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls252010e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 398MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 820 mA