Продукція > TDK > VLS252010ET-6R8M
VLS252010ET-6R8M
VLS252010ET-6R8M TDK
VLS252010E_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS252010CX6R8M1
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 680MA 532MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 532mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 680mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 680 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010ET-6R8M VLS252010ET-6R8M Виробник : TDK Corporation VLS252010E_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 680MA 532MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 532mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 680mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 680 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 680 mA