Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010ET-R47N-CA
VLS252010ET-R47N-CA
VLS252010ET-R47N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls252010e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 2.65A 46 MOHM
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010ET-R47N-CA VLS252010ET-R47N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls252010e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 2.65A 46 MOHM
VLS252010ET-R47N-CA VLS252010ET-R47N-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_vls252010e-ca_en-776267.pdf Fixed Inductors 0.47uH 0.038ohm 2.5A