Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010ET-R47N
VLS252010ET-R47N
VLS252010ET-R47N TDK Corporation
VLS252010E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 2.5A 46 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 46mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 2.5A 46 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 46mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 64 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
VLS252010ET-R47N VLS252010ET-R47N Виробник : TDK Corporation VLS252010E_Series.pdf Description: FIXED IND 470NH 2.5A 46 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Мінімальне замовлення: 16
VLS252010ET-R47N VLS252010ET-R47N Виробник : TDK vls252010et-r47n.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 30% 1MHz Ferrite 2.65A 0.046Ohm DCR 1008 T/R