Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010HBU-220M
VLS252010HBU-220M
VLS252010HBU-220M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252010hbu_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 470MA 2.004OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.004Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
на замовлення 1490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 470MA 2.004OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.004Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 470 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010HBU-220M VLS252010HBU-220M Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls252010hbu_en.pdf Power Inductors - SMD 22uH,+-20%,2520 Power Inductor
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
VLS252010HBU-220M VLS252010HBU-220M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls252010hbu_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 470MA 2.004OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 470 mA