VLS252010T-1R0N
VLS252010T-1R0N TDK Corporation
VLS252010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.7A 85 MOHM SMD
на замовлення 77351 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010T-1R0N VLS252010T-1R0N Виробник : TDK Corporation VLS252010.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.7A 85 MOHM SMD
VLS252010T-1R0N VLS252010T-1R0N Виробник : TDK tdk_VLS252010-1207177.pdf Fixed Inductors 1.0uH 0.085ohms 1.8A