VLS252010T-1R5N
VLS252010T-1R5N TDK Corporation
VLS252010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 128 MOHM
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010T-1R5N VLS252010T-1R5N Виробник : TDK tdk_VLS252010-1207177.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.128ohms 1.5A
на замовлення 1271 шт:
VLS252010T-1R5N VLS252010T-1R5N Виробник : TDK Corporation VLS252010.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 128 MOHM
на замовлення 12 шт: