VLS252010T-2R2M
VLS252010T-2R2M TDK Corporation
VLS252010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 190 MOHM
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010T-2R2M VLS252010T-2R2M Виробник : TDK Corporation VLS252010.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 190 MOHM
товару немає в наявності
VLS252010T-2R2M VLS252010T-2R2M Виробник : TDK tdk_VLS252010-1207177.pdf Fixed Inductors 2.2uH 0.19ohms 1.2A