VLS252010T-3R3M
VLS252010T-3R3M TDK Corporation
VLS252010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 940MA 304MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 304mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 940 mA
на замовлення 216 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 940MA 304MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 304mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 940 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010T-3R3M VLS252010.pdf
на замовлення 2000 шт:
VLS252010T-3R3M VLS252010T-3R3M Виробник : TDK Corporation VLS252010.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 940MA 304MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 940 mA
товару немає в наявності
VLS252010T-3R3M VLS252010T-3R3M Виробник : TDK tdk_VLS252010-1207177.pdf Fixed Inductors 3.3uH 0.304ohms 1.0A