VLS252010T-R47N
VLS252010T-R47N TDK Corporation
VLS252010.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 2.3A 48 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 758 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 2.3A 48 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252010T-R47N VLS252010T-R47N Виробник : TDK Corporation VLS252010.pdf Description: FIXED IND 470NH 2.3A 48 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
VLS252010T-R47N VLS252010T-R47N Виробник : TDK tdk_VLS252010-1207177.pdf Fixed Inductors 0.47uH 0.048ohm 2.5A