Продукція > TDK CORPORATION > VLS252012CX-150M
VLS252012CX-150M
VLS252012CX-150M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 700MA 772 MOHM
на замовлення 3841 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 0.67A 772mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252012CX-150M VLS252012CX-150M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252012cx-1_en-1150062.pdf Fixed Inductors 15uH 0.67A 772mOhms Pwr Circuit Inductor