Продукція > TDK > VLS252012CX-1R0M
VLS252012CX-1R0M
VLS252012CX-1R0M TDK
4430479166218662inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Ferrite 2.55A 0.062Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 657 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 49
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252012CX-1R0M VLS252012CX-1R0M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.55A 62 MOHM SMD
на замовлення 3255 шт:
VLS252012CX-1R0M VLS252012CX-1R0M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252012cx-1_en-1150062.pdf Fixed Inductors 1.0uH 2.65A 62mOhms Pwr Circuit Inductor