Продукція > TDK CORPORATION > VLS252012CX-1R5M-1
VLS252012CX-1R5M-1
VLS252012CX-1R5M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252012cx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 74mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.19A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2520
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 74mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.19A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2520, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252012CX-1R5M-1 VLS252012CX-1R5M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls252012cx-1_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 2.3A 0.074Ohm DCR 1008 T/R
Кількість Ціна
VLS252012CX-1R5M-1 VLS252012CX-1R5M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls252012cx-1_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2520
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
Мінімальне замовлення: 15
VLS252012CX-1R5M-1 VLS252012CX-1R5M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls252012cx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 2.5mm x 2mm, -40 to +105 degC, 2.19A, 1.5 H, 74mO
Мінімальне замовлення: 15