Продукція > TDK CORPORATION > VLS252012CX-220M
VLS252012CX-220M
VLS252012CX-220M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 560MA 955MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 955mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 540mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2520
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 560 mA
на замовлення 886 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 560MA 955MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 955mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 540mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2520, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 560 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1999 шт:
VLS252012CX-220M VLS252012CX-220M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 560MA 955MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2520
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 560 mA