Продукція > TDK > VLS252012CX-3R3M
VLS252012CX-3R3M
VLS252012CX-3R3M TDK
inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS252012CX3R3M1
на замовлення 1307 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.53A 137MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 137mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.31A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2520, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.53 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252012CX-3R3M VLS252012CX-3R3M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.53A 137MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 137mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.31A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2520
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.53 A