Продукція > TDK > VLS252012CX-6R8M
VLS252012CX-6R8M
VLS252012CX-6R8M TDK
4430479166218662inductor_commercial_power_vls252012cx_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.02A 0.33Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук