Продукція > TDK CORPORATION > VLS252012HBX-6R8M-1
VLS252012HBX-6R8M-1
VLS252012HBX-6R8M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252012hbx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 1.15A 372MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 372mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 940mA
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.15A 372MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 372mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 940mA, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS252012HBX-6R8M-1 VLS252012HBX-6R8M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls252012hbx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 1.35A 372mOhms Power Circuits
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
VLS252012HBX-6R8M-1 VLS252012HBX-6R8M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls252012hbx-1_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.15A 372MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A
Мінімальне замовлення: 14
VLS252012HBX-6R8M-1 VLS252012HBX-6R8M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls252012hbx-1_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 0.94A 0.372Ohm DCR 1008 T/R