VLS4012HBX-1R0M
VLS4012HBX-1R0M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls4012hbx_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 5.86A 53 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 53mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7.55A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5.86 A
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 5.86A 53 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 53mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7.55A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 5.86 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS4012HBX-1R0M VLS4012HBX-1R0M Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls4012hbx_en.pdf?ref_disty=digikey Power Inductors - SMD 1.0uH 20% 0.053mOhms 6.80A Wound Metal
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
VLS4012HBX-1R0M VLS4012HBX-1R0M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls4012hbx_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 1UH 5.86A 53 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5.86 A