VLS4012HBX-R68M
VLS4012HBX-R68M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls4012hbx_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680NH 5.95A 44MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 44mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 5.95 A
на замовлення 860 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 5.95A 44MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 44mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 5.95 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS4012HBX-R68M VLS4012HBX-R68M Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls4012hbx_en.pdf?ref_disty=digikey Power Inductors - SMD 0.68uH 20% 0.044ohm 7.38A
на замовлення 878 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
VLS4012HBX-R68M VLS4012HBX-R68M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls4012hbx_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 680NH 5.95A 44MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 5.95 A