Продукція > TDK CORPORATION > VLS5045EX-4R7M-CA
VLS5045EX-4R7M-CA
VLS5045EX-4R7M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls5045ex-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 46.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 46.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 46.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 46.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS5045EX-4R7M-CA VLS5045EX-4R7M-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls5045ex-ca_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3.2A 0.0468Ohm DCR 2020 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 896
Мінімальне замовлення: 595
VLS5045EX-4R7M-CA VLS5045EX-4R7M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls5045ex-ca_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 46.8MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
Мінімальне замовлення: 10