Продукція > TDK > VLS6045EX-1R5N-CA
VLS6045EX-1R5N-CA
VLS6045EX-1R5N-CA TDK
inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.3A 0.0221Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 239 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 5.3A 22.1MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 22.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 5.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1207 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
VLS6045EX-1R5N-CA VLS6045EX-1R5N-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.3A 0.0221Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 239 шт:
VLS6045EX-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 5.3A 22.1MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 22.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A
на замовлення 682 шт:
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A