Продукція > TDK CORPORATION > VLS6045EX-2R2N-CA
VLS6045EX-2R2N-CA
VLS6045EX-2R2N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 5.1A 24.7MOHM SM
на замовлення 957 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0247Ohm DCR 2424 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS6045EX-2R2N-CA VLS6045EX-2R2N-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0247Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 90 шт:
VLS6045EX-2R2N-CA VLS6045EX-2R2N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 5.1A 24.7MOHM SM