Продукція > TDK > VLS6045EX-3R3N-CA
VLS6045EX-3R3N-CA
VLS6045EX-3R3N-CA TDK
inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.95A 0.0299Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 4.95A 29.9 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 29.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 4.95 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS6045EX-3R3N-CA VLS6045EX-3R3N-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 4.95A 29.9 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 29.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4.95 A
на замовлення 2414 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
на замовлення 593 шт:
Мінімальне замовлення: 12
VLS6045EX-3R3N-CA VLS6045EX-3R3N-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.95A 0.0299Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 690 шт:
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4.95 A