Продукція > TDK > VLS6045EX-4R7M-CA
VLS6045EX-4R7M-CA
VLS6045EX-4R7M-CA TDK
inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-4R7M-H
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 35.1MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 35.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS6045EX-4R7M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 35.1MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 35.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
на замовлення 1500 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
Мінімальне замовлення: 12
VLS6045EX-4R7M-CA VLS6045EX-4R7M-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 4.2A 0.0351Ohm DCR 2424 T/R