Продукція > TDK > VLS6045EX-6R8M-CA
VLS6045EX-6R8M-CA
VLS6045EX-6R8M-CA TDK
inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 3.6A 0.0468Ohm DCR 2424 Automotive T/R
на замовлення 4676 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 836
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 3.6A 46.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 46.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS6045EX-6R8M-CA VLS6045EX-6R8M-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 3.6A 0.0468Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 210 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
на замовлення 807 шт:
Мінімальне замовлення: 12
VLS6045EX-6R8M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls6045ex-ca_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.6A 46.8MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 46.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A