VMK-R100-1.0-U
VMK-R100-1.0-U Isabellenhuette USA
VMK.PDF
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.1,
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.060" W (3.05mm x 1.52mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 9310 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.1,, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.060" W (3.05mm x 1.52mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Інші пропозиції VMK-R100-1.0-U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms