Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VMK3-9003-32K7680000TR
VMK3-9003-32K7680000TR
VMK3-9003-32K7680000TR Microchip Technology
VMK3-VMK4-32.768kHz-Tuning-Fork-DS20006440A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: VMK3-9003-32K7680000TR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VMK3-9003-32K7680000TR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz