Продукція > STM > VNB10N07
VNB10N07 STM
en.CD00000230.pdf
Виробник: STM
07+ TO-263
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VNB10N07 STM
Description: IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 D2PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Output Configuration: Low Side, Rds On (Typ): 100mOhm (Max), Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 55V (Max), Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 14A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: D2PAK, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції VNB10N07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VNB10N07 VNB10N07
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : ST en.CD00000230.pdf Транзистори > Польові N-канальні
Uds,V: 70 V
Idd,A: 10 A
Rds(on), Ohm: 0,1 Ohm
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Output Configuration: Low Side
Rds On (Typ): 100mOhm (Max)
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 55V (Max)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 14A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: D2PAK
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
VNB10N07 VNB10N07 Виробник : STMicroelectronics en.CD00000230.pdf MOSFETs N-Ch 70V 10A OmniFET