Продукція > STM > VNB28N04
VNB28N04 STM
vnp28n04fi.pdf
Виробник: STM
TO-263
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VNB28N04 STM
Description: IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 D2PAK, Packaging: Tube, Features: Status Flag, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Output Configuration: Low Side, Rds On (Typ): 35mOhm (Max), Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 31V (Max), Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 19A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: D2PAK, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage.
Інші пропозиції VNB28N04
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Features: Status Flag
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Output Configuration: Low Side
Rds On (Typ): 35mOhm (Max)
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 31V (Max)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 19A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: D2PAK
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
товару немає в наявності
VNB28N04 Виробник : STMicroelectronics stmicroelectronics_cd00000233-1204217.pdf Power Switch ICs - Power Distribution N-Ch 42V 28A OmniFET