VND5E160MJTR-E
VND5E160MJTR-E STMICROELECTRONICS
SGSTS49773-1.pdf?hkey=52A5661711E402568146F3353EA87419
Виробник: STMICROELECTRONICS
Description: STMICROELECTRONICS - VND5E160MJTR-E - LEISTUNGSSCHALT HIGH-SIDE -40 BIS 150°C
tariffCode: 85423990
Durchlasswiderstand: 0.16ohm
rohsCompliant: YES
Überhitzungsschutz: Ja
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
Strombegrenzung: 10A
IC-Gehäuse / Bauform: PowerSSO
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 2Kanäle
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Polarität der Eingänge On / Enable: Aktiv-High
Leistungsschaltertyp: High-Side
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 13V
Anzahl der Pins: 12Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1095 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STMICROELECTRONICS - VND5E160MJTR-E - LEISTUNGSSCHALT HIGH-SIDE -40 BIS 150°C, tariffCode: 85423990, Durchlasswiderstand: 0.16ohm, rohsCompliant: YES, Überhitzungsschutz: Ja, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q100, Strombegrenzung: 10A, IC-Gehäuse / Bauform: PowerSSO, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: EAR99, Anzahl der Kanäle: 2Kanäle, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Polarität der Eingänge On / Enable: Aktiv-High, Leistungsschaltertyp: High-Side, euEccn: NLR, Eingangsspannung: 13V, Anzahl der Pins: 12Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Auto Restart
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 12-PowerLSOP (0.154", 3.90mm Width)
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 160mOhm (Max)
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 4.5V ~ 28V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 7A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: PowerSSO-12™
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85423990
Durchlasswiderstand: 0.16ohm
rohsCompliant: YES
Überhitzungsschutz: Ja
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
Strombegrenzung: 10A
IC-Gehäuse / Bauform: PowerSSO
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 2Kanäle
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 13V
Anzahl der Pins: 12Pin(s)
Produktpalette: -
Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 5
VND5E160MJTR-E Виробник : STM en.CD00232181.pdf
VND5E160MJTR-E VND5E160MJTR-E Виробник : STMicroelectronics 4073cd00232181.pdf Current Limit SW 2-IN 2-OUT to 14A Automotive AEC-Q100 12-Pin PowerSSO EP T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Auto Restart
Switch Type: General Purpose
Rds On (Typ): 160mOhm (Max)
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 4.5V ~ 28V
Current - Output (Max): 7A