VND5T035AK-E
VND5T035AK-E STMicroelectronics
en.DM00031965.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO24
Packaging: Tube
Package / Case: 24-PowerBSOP (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 2
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 35mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 8V ~ 36V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 30A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: PowerSSO-24
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO24, Packaging: Tube, Package / Case: 24-PowerBSOP (0.295", 7.50mm Width), Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 2, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 35mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 8V ~ 36V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 30A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: PowerSSO-24, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції VND5T035AK-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VND5T035AK-E VND5T035AK-E Виробник : STMicroelectronics dm00031965-1797402.pdf Gate Drivers Double Ch High Side 24V 58Vcc 35mOhm