VND5T100AJ-E
VND5T100AJ-E STMicroelectronics
en.DM00023252.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Packaging: Tube
Package / Case: 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 100mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 8V ~ 36V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 16A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: PowerSSO-12
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
Написати відгук
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12, Packaging: Tube, Package / Case: 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 2, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 100mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 8V ~ 36V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 16A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: PowerSSO-12, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage.
Інші пропозиції VND5T100AJ-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VND5T100AJ-E VND5T100AJ-E Виробник : STMicroelectronics en.DM00023252.pdf Power Switch ICs - Power Distribution Double Ch High Side 58V 100mOhm 22A